ÇAYKUR 750 MEVSİMLİK İŞÇİ ALIMI YAPACAK

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR)'un 2020 yılı yaş çay sezonu öncesi 750 mevsimlik işçi alımı gerçekleştireceği öğrenildi.

ÇAYKUR 750 MEVSİMLİK İŞÇİ ALIMI YAPACAK
ÇAYKUR 750 MEVSİMLİK İŞÇİ ALIMI YAPACAK
Advert

Türkiye çay sektörünün en büyük ve lider kuruluşu ÇAYKUR; Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun illerinde faaliyette bulunan çay fabrikalarında görevlendirmek üzere 750 mevsimlik işçi alımı yapacak. 

Mevsimlik işçi alımına ilişkin başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlükleri ile kuruma ait hizmet noktaları ve kurumun internet sitesi üzerinden yapılabilecek. Mevsimlik işçi alımına başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

Başvuru tarihi henüz kesinlik kazanmazken, başvuruların 1 ay içinde alınmaya başlanması bekleniyor. Başvurular tamamlandıktan sonra belirlenecek tarihlerde noter kuraları çekilecek ve alınacak 750 mevsimlik  işçi noter kurasıyla belli olacak.

İşe girmeye hak kazanacak adaylar 2020 yaş çay sezonu itibariyle ÇAYKUR’a ait fabrikalarda çalışmaya başlayacak. ÇAYKUR’da mevsimlik işçiler 6 ay çalışabiliyor.

HABER:OLAY53

ÇAYKUR İŞÇİ ALIMI İŞKUR ÇAYKUR ÇAYKUR 750 İŞÇİ ALACAK MEVSİMLİK İŞÇİ ALIMI ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ MEVSİMLİK ALIM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Muharrem     2020-02-22 Rize'de oturuyorum iş arıyorum
Recep     2020-02-17 Orhan diye yazan şahıs senin açıklığın batsın noter kurası diyor kafan çalışmıyorsa yazma bari milletin gözü onunde sende orda ol ve nasil yapıldığını gor saçma sapan numaralara kapılma inancın varmi bilmiyorum kul hakkı büyük vebaldir
Mustafa parlak     2020-02-15 bize nefaydasivarpartidenadamiolangirer
Orhan     2020-01-30 İşkurdaki müdürlere seslenmek isterdim eskiden bakanlarin kafalarını çalışmıyordu da fabrikalarda kura cekiliyordu,adil düzenle işçi alinmadiktan sonra yuh olsun yönetime, Rize Artvin Trabzon Giresun her ilçe başkanı ikişer tane torpille işçi verdimi kadro doldu bu gidişte fabrikalar yanlız deyil camileride ,size AKP'ye birakacayiz,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"