GAZETECİLERDEN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

Rize’nin Ardeşen ilçesinde siyasi partilerde kongre süreçleri devam ediyor.Ardeşen Gazeteciler Derneği’nden siyasi partilere hayırlı olsun ziyareti.

GAZETECİLERDEN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET
GAZETECİLERDEN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET
Advert

Ardeşen Gazeteciler Derneği Başkanı Salih Navdar, beraberinde Mustafa Özyanık, Ahmet Özcan, Ömer Faruk Zenginal ve Adem Akatin ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Yeniden Refah Partisi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ardeşen Gazeteciler Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini CHP’de ilçe başkanı Ömer Faruk Buçan, ilçe yönetim kurulu üyesi Şengül Yıldırım, Murat Kanoğlu, MHP’de ilçe başkanı Cemil Bayrak, teşkilat başkanı Mete Aytemiz, Yeniden Refah Partisi’nde ise ilçe başkanı Orhan Çağatay karşıladı.

 

Ziyaretlerle ilgili Ardeşen Gazeteciler Dernek Başkanı Salih Navdar şunları kaydetti; “ Ardeşen ilçemiz her geçen gün değişen ve yenilenen bir ilçe. Bu yeniliği kentsel, çevresel, sosyal, kültürel, siyasi ve toplumsal değerler olarak görmek mümkün. Değişim rüzgârının her geçen yıl daha sert esmekte, bu anlamda yenilenen siyasi kadroları görmekteyiz, ilçemizde siyaset yapmak için öne çıkan yeni ve genç isimler toplumun üretme, sorgulama ve savunma mekanizmalarında yeni nesillerin de söz sahibi olmasına kapı aralamakta.

Öyle ki İlçemizde halı hazırda bir Kadın muhtar ve dört kadın belediye meclis üyesi var. İlerleyen yıllarda neden bir kadın siyasi parti başkanı ve Belediye başkanı olmasın ki. Demem o ki değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

Bu manada geçtiğimiz ay ve haftalar içinde ilçemizde değişime giden MHP, CHP ve Yeniden Refah Partisi İlçe başkanları var. Bizde Ardeşen Gazeteciler Derneği olarak bu partileri ziyaret ederek, gerek kendi fikirlerini dinleme, gerekse biz gazetecilerin ilçe hakkında fikirlerimizi karşılıklı ifade etme imkânı bulup görevlerinde muvaffakiyetler diledik.

Ziyaretlerimizden elde ettiğimiz ana başlık ise, Her kez Ardeşen adı etrafında kenetlenmeye ve üretmeye hazır olduğu idi.

Bundan mütevellit idareci, siyasi, gazeteci, esnaf veya toplumdaki her han gibi biri, halkında doğruluğuna inandığı ülkenin ve bölgenin menfaatine bir fikri veya yatırımı var ise İlçenin önde gelen komuta takımı tek vücut olmaya hazır. 

Son olarak şunları ifade etmek isterim. Ziyaretlerimizde bizlerle olan kıymetli meslektaşlarım ve misafir perverliklerinden dolayı siyasi ilçe başkanlarına teşekkür ederim. Diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"