BAŞKAN ALKAN'DAN ÖRNEK OLACAK DİYALOG

MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan "Down sendromu" bir çocukla diyaloğu ülkemizde birçok siyasetçiye örnek olacak bir resim karesi olarak hafızalara kazındı.

BAŞKAN ALKAN'DAN ÖRNEK OLACAK DİYALOG
BAŞKAN ALKAN'DAN ÖRNEK OLACAK DİYALOG
Advert

   Rize tarihinde ilk kez Milliyetçi Hareket Partisi "MHP" 3 ilçe "ÇAYELİ,DEREPAZARI,İKİZDERE" Belediye başkanlıklarını kazandı ve çalışmalarıyla,vatandaşlarla yakın diyaloglarıyla taktir toplamaya devam ediyor.
    MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan seçim sonrası çalışmalarına Rize merkez ilçe,belde köy mahalleleri karış karış gezmeye ve vatandaşlarla samimi bir siyasi profili çizmeye devam ediyor. 
Ülkemizde farkındalık yaratılmaya çalışılan konulardan biri olan  yani hastalık değilde, genetik bir farklılık olan "Down sendromu" bir çocukla diyaloğu taktir topladı. 

Başkan ALKAN; Ardeşen ilçesi Sanayii sitesi gezisinde "Down sendromu" bir çocuğa ayakkabısının bağlarını bağlarken içten ve samimi davranışı umarız tüm siyasilere örnek olur.

MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan Down sendromu ardeşen sanayii
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Necati Memoglu     2020-02-04 Belediye lerin kazanılması il başkanlığında büyük emeği olan sayın birben ve teşkilatları nın büyük emeği katkısı var .
Necati     2020-02-04 Belediye lerin kazanılması il başkanlığında büyük emeği olan sayın birben ve teşkilatları nın büyük emeği katkısı var .
Mustafa BeyaZ     2020-02-02 Adam.
Nihat fındıkçı     2020-02-01 Kral adam vesselam
Şaban kap     2020-01-31 Bitenedir benim başkanım ????????????????????
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZERDAVA
ZERDAVA "LAZ KÖPEĞİ" DEVLETİN EMRİNDE
CANAN KARATAY
CANAN KARATAY "ÇAYI ŞEKERSİZ İÇİN"